Zapraszamy do kontaktu!

Image Alt
  /  Biegi   /  Nadchodzące wydarzenia – II Edycja Festiwalu Pustelnika

Nadchodzące wydarzenia – II Edycja Festiwalu Pustelnika

Stowarzyszenie „Przekrocz Granice” zaprasza wszystkich sympatyków sportów do udziału w II Edycji Festiwalu Pustelnika. W tym roku w ramach Festiwalu organizowane są dwa wydarzenia: zawody rowerowe oraz biegi, których trasy przebiegać będą przez malownicze krajobrazy Beskidu Niskiego tworząc niepowtarzalną atmosferę rywalizacji i wspólnej zabawy. Wysowa-Zdrój, otoczona górami Beskidu Niskiego, zachwyca nie tylko swoim urokiem przyrodniczym, ale także bogatą historią i tradycją. Zawody rowerowe oraz biegi Festiwalu Pustelnika nie tylko pozwolą uczestnikom sprawdzić poziom sprawności fizycznej, ale również zapewnią niezapomniane doznania związane z delektowaniem się pięknem otaczającej przyrody.

22 czerwca 2024 – MTB i E-BIKE
Przygotowaliśmy trzy trasy, które zapewnią niezapomniane wrażenia zarówno dla doświadczonych zawodników jak również miłośników turystyki rowerowej, jak i dla rodzin:

  • Raz Kozie… Żebro (23,5 km)
  • Pętla z Bobrem (10,8 km)
  • Rodzinne Polany (7,3 km)

Dla dzieci, oprócz trasy Rodzinne Polany, przygotowaliśmy 5 tras o różnych dystansach, dostosowanych do ich wieku (50m, 100m, 200m, 400m, 800m). Wszystkie trasy będą oznakowane taśmami i strzałkami kierunkowymi, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort uczestników.

24 sierpnia 2024 – BIEGI
Zapraszamy do udziału w trzech biegach na różne dystanse:

  • Piątka za Piątkę (5 km)
  • Półmaraton Pustelnika (23,6 km)
  • Maraton Pustelnika (42,3 km)

Trasy będą oznakowane taśmami i kierunkowskazami, a znaczna część z nich przebiega szlakami turystycznymi. Na punktach odżywczych będą dostępne napoje i przekąski, aby uczestnicy mogli się odpowiednio zregenerować.

Nie zapominamy również o najmłodszych uczestnikach. Dla dzieci przygotowaliśmy 5 tras o różnych dystansach, dostosowanych do wieku (50m, 100m, 200m, 400m, 800m)

Możliwość zapisów elektronicznych na stronie www.festiwalpustelnika.pl lub w Biurze Zawodów. Szczegółowe informacje na temat tras i zapisów znajdą Państwo tutaj. Zapraszamy wszystkich do udziału i wspólnego świętowania w duchu sportowej rywalizacji oraz rodzinnej zabawy. Do zobaczenia na trasach II Edycji Festiwalu Pustelnika!

Post a Comment